Galatasaray Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galatasaray Fan Club

Galatasaray'ımızın yeni FAn Club'ı ve Yeni Paylaşım Platformu....

AnasayfaPortalGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Galatasarayın Yeni Transferi Harry Kewelle Resmi Sözleşme İmzaladı...!!

YazarMesaj
ultraslan_01

ultraslan_01

Galatasarayın Yeni Transferi Harry Kewelle Resmi Sözleşme İmzaladı...!! Empty
MesajKonu: Galatasarayın Yeni Transferi Harry Kewelle Resmi Sözleşme İmzaladı...!!   Galatasarayın Yeni Transferi Harry Kewelle Resmi Sözleşme İmzaladı...!! Icon_minitimeÇarş. Ara. 24, 2008 11:26 pm

SON DAKiKA!... GALATASARAY, YENi TRANSFERi HARRY KEWEL’LE RESMi SoZLESME iMZALADI!... AVUSTRALYALI FUTBOLCU NELER SoYLEDi?

Galatasarayin, ingilterenin Liverpool kulubunden transfer ettiGi Avustralyali futbolcu Harry Kewel, kendisini resmen sari kirmizili kulube baGlayan resmi sozleSmeye imza atti.

Harry Kewell imza sonrasi Soyle konuStu:

“onumdeki tum seCeneklere baktiGimda, Galatasarayin benim iCin en Cekici teklifi sunduGu duSundum. OynadiGim futboldan keyif almak istiyorum. Futbolun keyfini yaSamak iCin Galatasaraya geldim. Bu benim iCin hayatimda yeni bir donem. Liverpoolda her turlu imkana sahiptim. Fakat deGiStirmem ve yeni bir sayfa aCmam gerekiyordu. Dun akSamki karSilama Cok guzeldi. Turkiyeye daha once geldiGim iCin Turk taraftarlarini daha onceden de biliyordum. Kendimi gayet iyi hissediyorum. Liverpoolda son birkaC maCta oynayabildim ama Suan Cok iyiyim.”

Galatasarayın Yeni Transferi Harry Kewelle Resmi Sözleşme İmzaladı...!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-